НОВИНИ >> 07.06.2021

ЧЕРЕЗ ВЛАСНУ НЕОБАЧНІСТЬ ГИНУТЬ ТА ТРАВМУЮТЬСЯ ЛЮДИ

        Громадяни продовжують нехтувати елементарними правилами безпеки, що зрештою й призводить до непоправного. Тільки за тиждень, що минув, тобто з 30 травня по 5 червня, на території області виникло 19 пожеж, під час яких виявлено 2 загиблі людини та 1 - травмовано. Так, 4 червня у м. Коростень через необережність з вогнем під час куріння виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку. Під час гасіння пожежі виявлено тіло власника - 1945 року народження та його сина 1981 року народження. Травмовано також знайомого загиблих 1985 року народження, якого з отруєнням чадним газом було госпіталізовано до Коростенської міської лікарні.
        Зареєстровано 11 дорожньо-транспортних пригод і, як наслідок, 1 особа загинула та 19 - травмовано. Приміром, 30 травня на 203 км траси Київ-Ковель-Ягодин (поблизу с. Лопатичі Коростенського району - (Олевська ТГ), через зіткнення мікроавтобусу та легкового автомобіля, 3 особи отримали травми. Відділенням 17 пожежно-рятувальної частини проводилися аварійно-рятувальні роботи по деблокуванню травмованої жінки з мікроавтобусу.
        За минулий тиждень також надійшло 1 повідомлення про пригоди на воді: 28 травня у м. Новоград-Волинський (річка Случ) втопився чоловік 1983 року народження. Відділенням 10 пожежно-рятувальної частини 2 червня проводились аварійні роботи по вилученню тіла загиблого з води.
        Зареєстровано 13 повідомлень про випадки невиробничого травматизму, внаслідок яких 12 осіб загинуло та 1 - травмовано.
        Крім того, пожежно-рятувальними підрозділами області для проведення аварійно-рятувальних робіт, надання допомоги населенню та іншим службам здійснено 37 виїздів зокрема: відкривання дверей – 5; відкачка води - 19; проведення аварійних робіт із знезараження об’єктів інфраструктури - 2; підвоз води - 2; зрізання аварійних дерев - 6; реагування на інші повідомлення - 3.


       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління