НОВИНИ >> 02.03.2018

З МЕТОЮ ЕКОНОМІЇ СПОЖИВАННЯ ГАЗУ

        2 березня відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова облдержадміністрації І.П. Гундич.
        Йшлося про те, що у зв'язку із ситуацією, яка виникла у газотранспортній системі внаслідок обмеження постачання газу на територію України, рішенням РНБОУ рекомендовано вжити відповідних заходів щодо зменшення використання природного газу в закладах освіти та промисловому комплексі.
        У зв'язку з цим комісією вирішено: рекомендувати головам райдержадміністрацій, міським головам, керівникам об’єднаних територіальних громад, управлінню освіти і науки облдержадміністрації, керівникам вищих навчальних закладів зменшити використання газу у приміщеннях закладів освіти, які опалюються природним газом. Обмеження використання газу здійснити шляхом зниження температурного режиму у приміщеннях навчальних закладів. Розглянути можливість про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу ( з 3 по до 7 березня 2018 року включно) у закладах, які опалюються природним газом.
        Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва, управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації рекомендувати керівникам промислових підприємств області тимчасово зменшити використання природного газу.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління