НОВИНИ >> 01.03.2018

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

        1 березня у Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування проведено нараду, на якій розглядалося питання організації роботи з питань цивільного захисту в об'єднаних територіальних громадах області.
        Заступник начальника управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Гриб В.М. розповів представникам об'єднаних територіальних громад про організацію заходів цивільного захисту в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи.
        Звернуто увагу присутніх на те, що селищні (сільські) об'єднані територіальні громади є складовими територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області.
        Йшлося також про оповіщення та інформування населення у разі загрози та виникнення надзвичайної ситуації; створення комісій з питань ТЕБ та НС, евакоорганів; організацію укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту; створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій; забезпечення радіаційного та медичного захисту населення тощо.
        Крім того, заступник начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Шахрай О. М. наголосив на необхідності створення і функціонування підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони.
        Розглянуто ряд інших питань порядку денного.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління