НОВИНИ >> 01.03.2018

ЗА ДОБУ ЩЕ ТРОЄ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ОБМОРОЖЕННЯ

        Як свідчить статистика, щорічно взимку до лікувальних закладів звертається чимало пацієнтів з переохолодженням та різними ступенями обмороження. А у період різких похолодань кількість потерпілих збільшується одразу у кілька разів.
        Тільки за минулу добу в області із-за складних погодних умов постраждало троє людей. До реанімаційного відділення Ємільчинської районної лікарні з діагнозом: відмороження верхніх кінцівок госпіталізовано мешканця села Ілляшівка, 1968 року народження.
        У цей же день до травматологічного відділення Коростенської районної та до опікового відділення обласної лікарень із відмороженням рук та ніг госпіталізовано ще двох чоловіків 2000 та 1952 р.н., мешканців сіл Білошиці Коростенського та Лука Житомирського районів.
        Загалом з початку року від переохолодження організму померло п'ятеро людей та постраждало вже 18 осіб.         Нагадуємо, що дотримання елементарних правил поведінки, теплий та зручний одяг допоможе запобігти переохолодженню чи обмороженню. Вдягайте теплі рукавиці, шарфи та зручне і не тісне взуття. Не вживайте алкогольних напоїв – алкогольне сп’яніння сприяє високій утраті тепла.
        Якщо під час перебування на відкритому повітрі ви відчуваєте початок переохолодження, негайно зайдіть до теплого приміщення. А ще ховайтеся від вітру – на вітрі вірогідність обмороження зростає.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління