НОВИНИ >> 20.03.2020

ВОГНЕБОРЦІ ОБЛАСТІ ЛІКВІДУВАЛИ 63 ПОЖЕЖІ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ

        Попри численні застереження, на території області щоденно виникають десятки пожеж в природних екосистемах. Причиною цього є спалювання людьми залишків рослинності та сміття. Лише протягом минулої доби сталося 85 пожеж, з яких 63 – загоряння сухої трави. Приміром, в с. Мусіївка Житомирського району виникло загоряння сухої рослинності на площі 4 гектари. Вогнем також знищено дачний будинок, три господарських споруди, літню кухню та пошкоджено 20 кв.м покрівлі житлового будинку. А в с. Мошківка цього ж району виникла пожежа в житловому будинку, яка поширилась на ще один житловий будинок. І, як наслідок, згоріло обидва будинки та 2 гектари сухої трави.
        Горіло також сухотрав'я ще в 15 районах області та в Житомирі, Коростені, Бердичеві, Коростишеві, Андрушівці й Олевську. Загальна площа горіння склала понад 140 гектарів.
        Не обійшлося і без загоряння сміття. Горіло сміття у Житомирі, в Бердичівському, Житомирському та Олевському районах на загальній площі 532 кв.м.
        На жаль, практично усі пожежі виникають в результаті людської недбалості, через необережність з вогнем та порушення правил пожежної безпеки.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління