НОВИНИ >> 12.04.2019

ВИЯВЛЕНО НЕБЕЗПЕЧНІ ЗНАХІДКИ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

        11 квітня в с. Глибочиця Житомирського району виявлено мінометну міну калібром 82 мм, а в с. Двірець – артилерійський снаряд калібром 76 мм часів минулої війни. На небезпечні знахідки натрапили місцеві жителі неподалік сіл, у полі.
        Небезпечні знахідки передано до рук фахівців групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області для подальшого знешкодження у безпечному місці шляхом контрольованого підриву.
        До речі, у цей же день піротехніками знищено два артилерійських снаряди, які були знайдені напередодні у Коростенському районі.
        З огляду на те, що останнім часом почастішали випадки знаходження вибухонебезпечних предметів, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації нагадує: якщо ви виявили невідому знахідку, схожу на вибуховий предмет, по можливості виставте охорону та терміново повідомте Службу порятунку за номером "101". У жодному разі не торкайтесь підозрілого предмету, не переносьте його з місця на місце, тим більше не здавайте у металобрухт.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління