НОВИНИ >> 20.05.2021

Застережна інформація

НЕЗАБАРОМ ШКІЛЬНІ КАНІКУЛИ

        Через власну необачність, нехтування елементарними правилами безпеки громадяни наражають себе на небезпеку. Крім того, внаслідок безвідповідальності дорослих досить часто страждають діти.
        Напередодні шкільних канікул управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертає увагу батьків на те, що саме під час канікул особливо гостро постає питання безпеки дітей. Тому батькам потрібно бути максимально уважними та ні в якому разі не залишати дітей без нагляду.
        Варто слідкувати за станом та справністю електромережі; у разі виходу з приміщень не залишати увімкненими телевізори, праски тощо; не дозволяти дітям бавитися сірниками.
        Перебуваючи на природі, в лісі, біля водоймищ не допускати небезпечних ситуацій.
        Слід також навчати своїх дітей навичкам культури поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з газо та електроприладами, різного роду небезпечними речовинами та предметами.
        Варто пам'ятати, що саме в період канікул діти піддаються більшій небезпеці, ніж тоді, коли вони знаходяться в навчальних закладах.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління