НОВИНИ >> 18.03.2020

З ПОЧАТКУ РОКУ В ЕКОСИСТЕМАХ ОБЛАСТІ ВЖЕ СТАЛОСЯ 211 ПОЖЕЖ

        Основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор. Про це свідчать невтішні статистичні показники. Так, з початку цього року в екосистемах області виникло 211 пожеж, з них: 8 - на торфополях, 2 - в лісових масивах та 201 - загоряння трав'янистої рослинності. Лише протягом минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи загасили 22 пожежі сухої трави. Горіло сухотрав'я у Романівському, Малинському, Житомирському, Коростенському, Новоград-Волинському, Хорошівському, Народицькому, Бердичівському, Овруцькому, Чуднівському та Коростишівському районах. Вогнем пройдено 48 гектарів території. А поблизу села Майдан Копищанський Олевського району горів торф на площі 0,3 гектара.
        Крім того, у Житомирі виникла пожежа на полігоні твердих відходів. Вогнем знищено 200 кв.м сміття. Горіло також сміття у Бердичеві, Олевську та в селі Пиріжки Малинського району на загальній площі 400 кв.м.
        Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації в черговий раз закликає мешканців області дотримуватись правил пожежної безпеки аби своїми діями не провокувати пожежі в природних екосистемах!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління