НОВИНИ >> 17.03.2020

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗДІЙСНИЛИ 39 ВИЇЗДІВ НА ГАСІННЯ СУХОЇ ТРАВИ

        Протягом минулої доби зафіксовано 39 повідомлень про пожежі сухотрав'я. Горіла суха трава в Ємільчинському, Овруцькому, Коростенському, Житомирському, Народицькому, Хорошівському, Олевському, Баранівському, Любарському, Попільнянському, Новоград-Волинському, Коростишівському, Бердичівському, Пулинському, Радомишльському, Ружинському районах та в містах Андрушівка, Бердичів, Малин, Коростень. Вигоріло сухої рослинності на площі понад 70 гектарів.
        Окрім цього, сталося 10 пожеж, пов'язаних із загорянням сміття. Загальна площа горіння склала 1170 м². Горіло сміття у Житомирі, Новограді-Волинському та в селах Житомирського й Коростишівського районів.
        Зважаючи на це, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до громадян з приводу обережного поводження з вогнем. Не спалюйте суху траву на відкритих територіях та сміття на власних городах. Пам'ятайте, що такі необдумані дії приводять до масштабних пожеж та завдають неабиякої шкоди довкіллю!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління