НОВИНИ >> 10.04.2019

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ- ПІДГОТОВКА ДО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ

        10 квітня відбулось планове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький.
        У засіданні комісії взяли участь заступник начальника управління із запобігання надзвичайним ситуаціям управління ДСНС України у Житомирській області Шахрай О.М., начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Курінський А.Б., начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області Кончаківська С.П.
        На порядок денний винесені питання підготовки населених пунктів та об'єктів області, лісогосподарських й торфопереробних підприємств до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду; організації забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення в літній період ц.р.
        В ході засідання затверджено заходи щодо підготовки населених пунктів та об’єктів області до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду; склад обласного оперативного штабу для координації дій з організації виконання заходів протидії пожежам у природних екосистемах області.
        Окрім цього, учасники зібрання затвердили Регламент взаємодії з ліквідації надзвичайних подій (ситуацій), пов'язаних із випадками виявлення, застосування небезпечних хімічних речовин та визначили пріоритетні завдання обласним управлінням, управлінням облдержадміністрації, підприємствам, установам області, органам виконавчої влади та місцевого самоврядування.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління