НОВИНИ >> 17.03.2020

ПІРОТЕХНІКИ ЗНИЩУЮТЬ ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ

        Громадяни продовжують знаходити застарілі боєприпаси під час господарських робіт та на відкритих територіях. Так, 16 березня чергові боєприпаси часів минулої війни виявлено в Коростишеві та в с. Сліпчиці Черняхівського району. Місцеві жителі натрапили на 82 мм мінометну міну та артилерійський снаряд калібру 76 мм.
        До слова, у цей же день групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області було вилучено та знешкоджено авіаційну бомбу й мінометну міну, які були знайдені напередодні в селах Брусилівського району.
        Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації нагадує, що будь-які застарілі боєприпаси становлять значну загрозу. Тому при їх виявленні категорично забороняється торкатися вибухонебезпечних предметів, а тим більше переносити. Необхідно припинити будь-які роботи в районі знахідки, обгородити небезпечне місце та терміново поінформувати місцеві органи влади або Службу порятунку за номером "101".

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління