НОВИНИ >> 27.02.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ"

      Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 №1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” управлінням цивільного захисту населення облдержадміністрації оголошується проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2018 році.
      Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.
      Конкурс проводиться у три тури: І тур - березень - квітень; ІІ тур - травень - червень;ІІІ тур - вересень - жовтень.
      Конкурс проводиться серед державних службовців в номінаціях:
      - «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік);
      - «Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).
      У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.
      Для участі у першому турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу, утвореному управлінням: - заяву про участь; - копію особової картки державного службовця; - подання керівника структурного підрозділу.
      Державним службовцям, які бажають взяти участь у Конкурсі, необхідно подати заяву та відповідні документи Організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу до 12 березня 2018 року.
      За додатковою інформацією щодо участі у Конкурсі звертатись до Оргкомітету за телефоном: 22-07-65.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління