НОВИНИ >> 08.04.2019

З ПОЧАТКУ НИНІШНЬОГО РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНО ПОНАД 700 ЗАЙМАНЬ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ

        Незважаючи на численні перестороги, жителі області продовжують спалювати суху траву та сміття, тим самим провокуючи масштабні пожежі в природних екосистемах.
        З початку цього року на території області зареєстровано 727 випадків займання сухої трави. Вигоріло сухотрав'я на загальній площі понад 1474 гектари.
        Не обійшлося без загорянь сухостою і протягом доби, що минула. Сталося 44 таких пожежі. Горіла трава в м. Житомирі, Коростені, Новограді-Волинському, Олевську, Овручі, у Ємільчинському, Бердичівському, Житомирському, Коростенському, Коростишівському, Малинському, Новоград-Волинському, Народицькому, Олевському, Овруцькому, Пулинському, Романівському, Ружинському, Хорошівському, Черняхівському та Чуднівському районах.
        До того ж, у Брусилові внаслідок загоряння сухої рослинності виникла пожежа в цегляній будівлі пилорами. Вогонь знищив 80 м2 покрівлі споруди.
        Крім цього, у м. Житомирі, Бердичеві, Малині, Коростені, в Житомирському, Народицькому, Овруцькому та Малинському районах на відкритих територіях горіло сміття.
        Тож вкотре управління цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає громадян відмовитись від спалювання сухої трави та сміття, адже кожен такий підпал завдає не лише суттєвої шкоди довкіллю, а й може призвести до загорянь житлових будинків, господарських будівель та лісових масивів.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління