НОВИНИ >> 12.03.2020

ПЕНСІОНЕРКА ЗАГИНУЛА У ПОЖЕЖІ В ЛІТНІЙ КУХНІ

        11 березня у Хорошівському районі під час пожежі загинула мешканка села Фасова.
        "Пожежа виникла в цегляній літній кухні. Сусіди побачили дим, що виходив з будівлі. Вони зайшли всередину задимленого приміщення, де знайшли та винесли на свіже повітря власницю, 1932 року народження. На жаль, жінка вже не подавала ознак життя, отруївшись чадним газом. Окрім того, вогнем знищено ліжко та домашнє майно. Ймовірна причина надзвичайної події – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Наразі фахівцями встановлюється остаточна причина нещастя", - поінформували в райдержадміністрації.
        У цей же день горіли господарські споруди у м. Коростень, в селах Лісівка Андрушівського, Краснобірка Радомишльського та Покостівка Житомирського районів. Загиблих та травмованих під час пожеж не виявлено.
        Загалом, упродовж доби, що минула, на території області виникло 5 пожеж. Найчастіше під час опалювального сезону пожежі в приватному житловому секторі виникають унаслідок необережного поводження громадян з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перевантаження електромережі.
        У зв'язку з цим, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації закликає мешканців області суворо дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення; використовуйте для обігріву приміщень тільки сертифіковані електрообігрівачі; не паліть у ліжку; слідкуйте за станом та справністю електромережі!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління