НОВИНИ >> 03.04.2019

ЗА МИНУЛУ ДОБУ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ЗАРЕЄСТРОВАНО 62 ПОЖЕЖІ

        Впродовж доби, 2 квітня, рятувальники області 60 разів залучалися на ліквідацію пожеж, з яких 41 раз на гасіння загорянь сухої рослинності та сміття.
        Горіли сухостій та сміття у населених пунктах Андрушівського, Овруцького, Ємільчинського, Романівського, Коростенського, Житомирського, Народицького, Новоград-Волинського, Бердичівського, Попільнянського, Радомишльського, Хорошівського, Черняхівського районів та в містах Бердичів, Житомир, Коростень, Малин, Новоград-Волинський. Вигоріло сухої рослинності на загальній площі 50 гектарів та сміття – понад 2 тис. м2.
        Звісно ж більшість цих пожеж виникло через необережність громадян з вогнем. Тому управління цивільного захисту населення облдержадміністрації в черговий раз наголошує на дотриманні елементарних вимог пожежної безпеки. Не паліть сухостій і сміття біля житлових будинків, господарських споруд, на дачних ділянках, поблизу лісових насаджень та на полях. Будьте також обачними при курінні, не кидайте недопалки та непогашені сірники на суху траву.
        Пам'ятайте! Проста недбалість може спричинити масштабну пожежу!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління