НОВИНИ >> 11.03.2020

МАЛИНСЬКИЙ РАЙОН: ВИЯВЛЕНО 11 ЗАСТАРІЛИХ БОЄПРИПАСІВ

        Піротехніки управління ДСНС в області майже щодня проводять роботи щодо вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулої війни. Громадяни знаходять боєприпаси на власних присадибних ділянках, у лісах та на полях. Не обійшлося без небезпечних знахідок і упродовж доби, що минула. Так, поблизу с. Ворсівка Малинського району виявлено 10 артилерійських снарядів та мінометну міну.
        Окрім цього, піротехніками знешкоджено два артснаряди та три ручні гранати, які були знайдені в селах Житомирського та Бердичівського районів.
        Тож, зважаючи на збільшення кількості випадків виявлення застарілих боєприпасів, а також з метою попередження нещасних випадків серед населення, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до мешканців області з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами. Ні в якому разі не торкайтеся та не намагайтеся самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси. Необхідно відразу повідомити про небезпечні знахідки місцеві органи влади або Службу порятунку за номером "101"!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління