НОВИНИ >> 22.02.2018

В ОСТАННІ ДНІ ЗИМИ МОРОЗИ МІЦНІШАТИМУТЬ

      Синоптики прогнозують значне похолодання. Завтра, 23 лютого, температура повітря сягне вночі до 13 º морозу, вдень від -3 до - 8 º. Окрім цього, місцями по області туман, видимість 200-500м. На дорогах місцями ожеледиця. Часом невеликий сніг.
      24 лютого очікується пониження температурних показників: вночі до 15 та вдень до 12 º морозу; 25 лютого вночі -15-20 º, вдень - 9-14 º нижче нуля.
      Зважаючи на це, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до громадян із проханням бути надзвичайно обачними під час ускладнення погодних умов. Безумовно, у морози необхідно завжди тепло одягатися. Обов'язково необхідно носити шапку, шарф та рукавиці, захищати відкриті ділянки тіла, особливо руки.
      Крім того, щоб уникнути переохолодження та обмороження, ні в якому разі не вживати спиртне і за необхідності скористатися послугами пунктів обігріву, які функціонують при КВЖРЕПах, селищних, сільських радах, закладах охорони здоров'я та соціального захисту, при фельдшерсько-акушерських пунктах.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління