НОВИНИ >> 22.02.2018

ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ КОШТУЄ ЖИТТЯ

      Майже щодня підрозділи управління ДСНС в області здійснюють виїзди на ліквідацію пожеж, що виникають у приватному житловому секторі. Чергова така пожежа з фатальними наслідками сталася 21 лютого в селищі Довбиш Баранівського району.
      "Пожежа виникла в двохквартирному дерев'яному житловому будинку. Загинула у вогні 42-річна донька власниці оселі. Саму ж домогосподарку, 1955 року народження, з опіками обличчя госпіталізовано до центральної районної лікарні. Вогнем знищено 5 м2 підлоги, пошкоджено домашні речі в кімнаті. Ймовірна причина загоряння – несправність пічного опалення. Що саме стало остаточною причиною події - нині встановлюється", поінформували в райдержадміністрації.
      До слова, протягом минулої доби на території області сталося 9 пожеж. Гасили рятувальники не лише житлові будинки, а й господарчі будівлі, магазин та дерев'яну прибудову.
      Тож, заважаючи на це, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки та дбати про належний протипожежний стан власних помешкань!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління