НОВИНИ >> 14.04.2021

ЛІСОВА ПОЖЕЖА, ЗАЙМАННЯ СУХОЇ ТРАВИ ТА СМІТТЯ СТАЛИСЯ УПРОДОВЖ МИНУЛОЇ ДОБИ

        Цьогоріч в природних екосистемах області виникло вже 175 пожеж. Вогнем пройдено більше 320 гектарів території. Лише протягом минулої доби сталося 4 займання сухої рослинності на площі 8 гектарів. Пожежі виникли в смт Ємільчине, у селах Скоморохи Житомирського, Глибочок Новоград-Волинського та Рудня Озерянська Коростенського районів.
        Також сталася лісова низова пожежа на площі 3, 8 гектара в Чоповицькому лісництві ДП "Малинське ЛГ".
        Окрім цього, зареєстровано 3 випадки загоряння сміття. Горіло сміття у м. Бердичеві, Житомирі та Олевську на загальній площі 172 м².
        На жаль, громадяни продовжують нехтувати правилами пожежної безпеки. Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації вже вкотре нагадує: вкрай небезпечно кидати палаючі сірники, недокурки на суху трав'янисту рослинність, тим більше палити суху траву та сміття. Такі пожежі розповсюджуються миттєво та призводять до масштабних пожеж, ліквідовувати які доводиться силами численних загонів аварійно-рятувальних підрозділів. Від таких пожеж згорають житлові будинки, дачі, господарські споруди, завдається неабияка шкода довкіллю!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління