НОВИНИ >> 21.03.2019

ГОРІЛА СУХА ТРАВА НА ПОЛЯХ, ВЗДОВЖ АВТОТРАС ТА В ПРИВАТНОМУ СЕКТОРІ

        Ситуація з пожежами сухотрав'я та сміття змушує бити на сполох. Попри неодноразові попередження та прохання дотримуватись правил пожежної безпеки, громадяни продовжують підпалювати сухостій і сміття на полях, уздовж автотрас та в приватному секторі. Лише упродовж минулої доби на території області виникло 18 таких пожеж. Вигоріло сухотрав'я на загальній площі понад 30 га та сміття - 135 м2.
        Горіла суха трава у Коростені, смт Хорошів, в Лугинському, Пулинському, Романівському, Малинському, Олевському, Овруцькому, Новоград-Волинському, Коростенському та Черняхівському районах.
        Крім того, сталося загоряння сміття у м. Новоград-Волинський, Малин та в с. Семенівка Бердичівського району.
        Спалювання сухих рослинних залишків та сміття стало для жителів області настільки звичним, що у більшості випадків не звертається увага на те, якої шкоди ці дії завдають довкіллю. А ще люди не задумуються над тим, що найменші такі загоряння можуть перерости у масові пожежі. Тому управління цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає всіх суворо дотримуватись правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на відкритих територіях, присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із житловими та господарськими будівлями, а також не залишати недопалки й непогашені сірники на сухій рослинності.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління