НОВИНИ >> 02.04.2021

В ЕКОСИСТЕМАХ ОБЛАСТІ 9 РАЗІВ ГОРІЛА СУХА ТРАВА. ПІД ЧАС САМОСТІЙНОГО ГАСІННЯ ПОЖЕЖ ОТРИМАЛИ ТРАВМИ ТРОЄ ЛЮДЕЙ

        У четвер, 1 квітня, внаслідок людської недбалості на відкритих територіях області зареєстровано 9 пожеж - троє людей отримали травми. Так, у с. Попільня Попільнянського району сталося загорання сухої трави на площі 1 гектар. Під час самостійного гасіння отримав опіки рук та був госпіталізований до центральної районної лікарні чоловік, 1961 року народження.
        Горіла суха рослинність і в с. Карабачин Брусилівського району. Отримали опіки рук та тіла двоє осіб, 1940 та 1942 років народження, які намагалися самотужки загасити пожежу, та це їм не вдалося. На допомогу викликали рятувальників, які й загасили займання на площі 2 гектари.
        Також сталося загорання сухотрав'я у м. Бердичеві, Малині, у селах Бабиничі Народицького, Подолянці Чуднівського, Десятини Коростенського, Глухова Лугинського та Острів Овруцького районів.
        Загалом вигоріло сухої рослинності на площі 17 гектарів.
        Шановні громадяни! Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
        Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління