НОВИНИ >> 13.02.2018

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

      13 лютого під головуванням начальника управління цивільного захисту населення облдержадміністрації С. В. Безносюка відбулось засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглянуто ряд важливих питань, зокрема: про заходи щодо попередження надзвичайних подій та проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення з дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності, попередження пожеж, інших надзвичайних ситуацій, загибелі та травмування на них людей. Проаналізовано стан виконання Комплексного плану заходів щодо збереження та розвитку фонду захисних споруд цивільного захисту. Також обговорено питання про стан накопичення та використання матеріальних резервів в області усіх рівнів.
      На комісії затверджено Комплексний міжвідомчий план щодо проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення щодо запобігання виникнення надзвичайних подій, а також загибелі та травмування на них людей та План роз’яснювальної роботи серед населення щодо заходів безпеки та правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
      Затверджено також Порядок взаємодії установ, організацій та підприємств області на випадок погіршення погодних умов в зимовий період 2018 року на автомобільних дорогах області.
      Прийнято ряд інших важливих рішень порядку денного.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління