НОВИНИ >> 12.02.2018

Застережна інформація

НЕ ВИХОДЬТЕ НА ТОНКУ КРИГУ ТА СТЕРЕЖІТЬСЯ КРИЖАНИХ БУРУЛЬОК!

      У найближчі дні синоптики прогнозують вночі морози, а вдень плюсову температуру повітря. Мінлива погода не сприяє утворенню на водоймах безпечного льоду, він становиться ненадійним. Тому закликаємо громадян бути обережними та не виходити на тонку кригу, особливо це стосується любителів підлідної риболовлі.
      Також звертаємося до батьків з турботою та проханням ні в якому разі не залишати дітей без нагляду. У жодному випадку не дозволяйте малечі гратись на кризі водойми. Обов’язково роз’ясніть їм про небезпеку, яку таїть в собі тонка крига.
      Нагадуємо, що для одного пішохода безпечним вважається лід товщиною не менше 7 см; для облаштування ковзанки – 10-12 см; масового катання – 25 см.
      Крім того, зміни погодних умов призвели до виникнення на дахах будинків льодяних бурульок. Пересуваючись вулицею, слід бути особливо уважними. Необхідно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів.
      Щоб не стати жертвою крижаних бурульок, які можуть впасти, необхідно не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самому звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління