НОВИНИ >> 15.03.2019

НЕВТІШНІ НАСЛІДКИ НЕХТУВАННЯ ПРАВИЛАМИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

        Незважаючи на наші застереження, громадяни продовжують нехтувати правилами пожежної безпеки, що призводить до виникнення пожеж. І, як наслідок, у вогні гинуть та травмуються люди, на дим і попіл перетворюються будівлі й нажите майно. Лише за минулу добу рятувальники 9 разів виїжджали на гасіння займань. Приміром, у м. Малині виникла пожежа в цегляному двоповерховому житловому будинку. Вогнем знищено 2м2 покрівлі, 5м2 перекриття оселі та домашнє майно. Повністю згоріла господарська споруда в м. Коростені. Вогонь спопелив ще одну господарську будівлю в с. Берестовець Коростенського району.
        Крім цього, виникло загоряння сухої трави у Житомирському, Малинському та Хорошівському районах. Загалом вигоріло сухотрав'я на площі 7 гектарів.
        На щастя, обійшлося без загиблих та травмованих.
        До речі, з початку року на території області виникло понад 800 пожеж. У вогні загинули 22 людини та 9 - отримали травми.
        У зв'язку з цим, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними з вогнем у побуті, а також перебуваючи у лісових масивах та на відкритих територіях.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління