НОВИНИ >> 08.02.2018

ЗАВДАННЯ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВИЗНАЧЕНІ

      Підвести підсумки роботи у 2017 році та визначити завдання на 2018 рік зібралися учасники наради керівного складу цивільного захисту області, яку провів заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації О.О. Ясюнецький. У нараді взяли участь керівники обласних управлінь, департаментів, управлінь облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів – заступники голів комісій з питань ТЕБ та НС, фахівці, які безпосередньо причетні до вирішення питань цивільного захисту.
      Про стан виконання основних заходів цивільного захисту області у 2017 році поінформував присутніх начальник управління С.В. Безносюк.
      У своєму виступі Сергій Володимирович акцентував увагу присутніх на тому, що у 2017 році діяльність райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, органів управління і сил цивільного захисту (ЦЗ), спеціалізованих служб ЦЗ, організацій, установ та підприємств була спрямована на виконання вимог нормативно-правових актів у сфері ЦЗ. Завдання з підготовки ЦЗ області та план заходів, які були затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації, в основному виконані.
      Наголосив, що у 2018 році повністю мають бути перероблені плани евакуації, в тому числі картографічні матеріали.
      Наразі особливу увагу, на його переконання, необхідно приділити можливим ускладненням погодних умов на території області.
      Перший заступник начальника управління ДСНС України в області Кучин В.А. висвітлив питання стану готовності оперативно-рятувальної служби до дій за призначенням, виконання основних заходів у сфері техногенної та пожежної безпеки у 2017 році.
      Учасники зібрання визначили також основні проблемні питання стану цивільного захисту області та подальші шляхи їх вирішення.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління