НОВИНИ >> 14.03.2019

ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ ЧАСІВ МИНУЛОЇ ВІЙНИ

        Учора, 13 березня, зареєстровано два повідомлення про виявлення та два про знищення вибухонебезпечних предметів часів минулої війни.
        Так, до Служби порятунку "101" надійшли повідомлення про те, що біля сіл Жеребки Чуднівського та В.Деревичі Любарського районів виявлені металеві предмети, які нагадують застарілі боєприпаси. Фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення управління ДСНС в області виїхали на місця подій та ідентифікували знахідки як артилерійський снаряд та мінометна міна часів Другої світової війни.
        У цей же день піротехніки проводили роботи по знищенню трьох артснарядів, які були знайдені напередодні в населених пунктах Рея та В.П'ятигірка Бердичівського району. Тому вкотре нагадуємо, що роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів можуть проводити лише піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, тим більше переносити або ж здавати їх у металобрухт. Необхідно негайно повідомити про небезпечні знахідки місцеві органи влади або безпосередньо Службу порятунку за номером "101".

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління