НОВИНИ >> 13.03.2019

МИНУЛОЇ ДОБИ ВИЯВЛЕНО 5 БОЄПРИПАСІВ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

        Через недотримання громадянами правил пожежної безпеки продовжують палати житлові будинки, господарські будівлі, суха трава та сміття. За добу, що минула, рятувальники 9 разів залучалися на гасіння пожеж. Зокрема, в с. Мелені Коростенського району виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку, яка поширилась на дерев’яну господарчу будівлю. І, як наслідок, вогонь знищив господарчу споруду та покрівлю оселі. Сталося займання в житловому будинку в с. Рихальське Ємільчинського району – згоріло частково майно в одній із кімнат.
        Горіли перекриття та покрівля господарчої споруди в с. Куліші Ємільчинського району, а в с. Кам’янка Житомирського району виникла пожежа в цегляній будівлі, яка належить ПП «Древ і Ко». Вогонь спопелив 600 м2 покрівлі та пакувальне приміщення.
        Виникло загоряння сухої трави на площі 2 га в с. Немирівка Коростенського району на землях запасу Сингаївської сільської ради.
        У підвалі однієї з багатоповерхівок м. Коростеня згоріло 2 м2 сміття.
        В усіх випадках травмованих та загиблих немає. Наразі причини пожеж та збитки встановлюються фахівцями.
        Загалом з початку року в області трапилося понад 800 пожеж. З огляду на це, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації вже вкотре закликає громадян бути вкрай обережними при поводженні з вогнем та дотримуватись правил пожежної безпеки!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління