НОВИНИ >> 05.02.2018

ЖЕРТВИ ВОГНЮ

      На території області у вогні продовжують гинути люди. 4 лютого у місті Новоград - Волинський виникла пожежа. Черговий караул пожежних в одній з житлових кімнат оселі виявив тіло 84-річної власниці будинку без ознак життя, а її дочку, 1959 року народження, з отруєнням чадним газом госпіталізовано до районної лікарні. Вогнем знищено меблі та домашні речі. Нині встановлюються причини пожежі й загибелі людини.
      У цей же день в селі Яцковичі Овруцького району виникла пожежа в житловому будинку. Під час самостійного гасіння пожежі отримав опіки рук чоловік, 1964 року народження, якого доправлено до хірургічного відділення районної лікарні. Вогнем знищено 2 м2 покрівлі та домашні речі.
      Палали покрівлі житлових будинків та господарських споруд у селах Мірча Радомишльського, Пиріжки Малинського, Оліївка Житомирського та Гульськ Новоград-Волинського районів.
      Цих та цілу низку інших прикрих випадків можна було б уникнути, якби наші земляки дотримувались елементарних правил пожежної та власної безпеки.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління