НОВИНИ >> 05.03.2019

У ЧУДНІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЧОЛОВІК НАТРАПИВ НА АРТСНАРЯД

        Майже щодня на території області знаходять боєприпаси часів минулої війни. Вчора, 4 березня, не лише знаходили вибухові предмети, а й знешкоджували. Так, в с. Турчинівка Чуднівського району виявлено артилерійський снаряд.
        "На відстані 50 м від житлового будинку на небезпечну знахідку натрапив місцевий житель під час проведення земляних робіт. Про підозрілий предмет одразу ж повідомив рятувальників. На місце знахідки прибула піротехнічна група аварійно-рятувального загону спецпризначення управління ДСНС в області. Сапери ідентифікували знайдений предмет як артилерійський снаряд калібру 122 мм. Після додаткового обстеження території інших вибухонебезпечних предметів виявлено не було", - поінформували в райдержадміністрації.
        У цей же день піротехніками знешкоджено авіаційну бомбу в Житомирському та 14 мінометних мін у Брусилівському районах. Небезпечні боєприпаси були виявлені напередодні.
        Нагадуємо: під час виявлення вибухонебезпечних предметів, ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше не здавайте у металобрухт. Одразу повідомте про знахідку оперативно-рятувальну службу за номером "101".

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління