НОВИНИ >> 13.12.2018

І ЗНОВУ ТРАГЕДІЯ НА ПОЖЕЖІ

        Сьогодні, 13 грудня, нещасний випадок стався в с. Чижівка Новоград-Волинського району. На жаль, від отруєння чадним газом загинуло двоє людей.
        Як зазначають в райдержадміністрації, пожежа виникла в дерев’яному дачному будинку. Під час її гасіння виявлено бездиханні тіла чоловіка та жінки. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Ймовірна причина трагедії – порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення. Наразі фахівцями встановлюються остаточні обставини надзвичайної події.
        Порушення громадянами правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, газових та електрообігрівальних приладів – досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Таке нехтування стає особливо небезпечним, коли їх наслідки призводять до утворення чадного газу, який є смертельним і невидимим, адже його наявність неможливо визначити через відсутність запаху і кольору. Тому, щоб уникнути біди, вкотре закликаємо громадян відповідальніше ставитися до власної безпеки, дбати про належний протипожежний стан своїх помешкань та неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління