НОВИНИ >> 10.02.2020

ПОЖЕЖІ В ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗАБИРАТИ ЖИТТЯ ГРОМАДЯН

        Найчастіше, під час опалювального сезону пожежі в житловому секторі виникають внаслідок порушення правил безпеки під час експлуатації пічного опалення, через несправні побутові прилади, перевантаження електромережі та куріння в ліжку. Тільки упродовж минулої доби на території області виникло 10 пожеж і, на превеликий жаль, у вогні продовжують гинути люди. Так, у с. Високе Черняхівського району під час пожежі в житловому будинку було виявлено бездиханне тіло власника оселі. Внаслідок займання в житловому будинку загинуло двоє осіб в с. Літки Лугинського району.
        Окрім цього, палали оселі та господарські споруди в селах Паволочка Романівського, Таращанка Новоград-Волинського, Калинівка Лугинського та Стрижівка Коростишівського районів.
        Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань зокрема: слідкуйте за справністю електромережі й пічного опалення; не залишайте малолітніх дітей без нагляду; будьте обережні з вогнем та не паліть у ліжку!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління