НОВИНИ >> 10.12.2018

ОБЕРЕЖНО! ТОНКА КРИГА!

        Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає громадян не ризикувати зайвий раз життям та не виходити на тонку кригу.
        Особливу тривогу викликають любителі підлідної риболовлі. Азарт рибалки у таких людей зазвичай бере верх над здоровим глуздом, тому вони ладні вийти і на найтонший лід заради улову.
        Ще одна група, котра може скупатися у крижаній воді - надто нетерплячі пішоходи, які проживають поблизу водойм. Бажаючи скоротити собі шлях, вони чимчикують прямісінько по льоду, ані на мить не задумуючись про наслідки таких мандрівок.
        Також звертаємося до батьків з турботою та проханням ні в якому разі не залишати дітей без нагляду. У жодному випадку не дозволяйте малечі гратись на кризі водойми.
        Задля уникнення трагедій пам'ятайте: виходити на лід безпечно лише тоді, коли його товщина сягає 7 см; для обладнання ковзанки - 10-12 см; масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 см.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління