НОВИНИ >> 06.12.2018

ПРОВЕДЕНО ШТАБНЕ ТРЕНУВАННЯ В УМОВАХ ОСОБЛИВОГО ПЕРІОДУ

        Відповідно до Указу Президента України від 26 листопада 2018 року №393/2018, плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року, рішення позачергового засідання Державної комісії з питань тенхногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 листопада 2018 року, протягом 4-5 грудня в Україні, відповідно і в нашій області проходили штабні тренування з органами управління цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту щодо переведення її з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.
        Головна мета тренувань полягала у тому, щоб вдосконалити злагодженість та оперативність роботи органів управління цивільного захисту з питань організації виконання відповідних заходів.
        У тренуваннях взяли участь: керівний склад центральних органів виконавчої влади, які саме утворюють функціональні підсистеми ЄДСЦЗ. Зокрема, Мінагрополітики, МВС, ДСНС, Мінприроди, Мінекономрозвитку, Міненерговугілля, Мінінфраструктури, Мінрегіон, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство освіти і науки, Мінкультури, Мін'юст, місцеві органи виконавчої влади, а також галузевих спеціалізованих служб цивільного захисту, робочі (оперативні та спеціальні) групи для роботи цих органів влади на відповідних пунктах управління.
        Під час тренувань учасниками було уточнено заходи щодо приведення органів управління та сил цивільного захисту у вищі ступені готовності до виконання завдань за призначенням, відпрацьовано механізми прийняття відповідних рішень, доведення їх до виконавців.
        Крім того, опрацьовано питання готовності системи централізованого оповіщення та належного функціонування об'єктів життєзабезпечення населення.
        Керівником тренувань Кабінетом Міністрів України було визначено Голову Державної служби України з надзвичайних ситуацій М.О. Чечоткіна.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління