НОВИНИ >> 04.12.2018

ЗАКЛИКАЄМО ГРОМАДЯН ДОТРИМУВАТИСЬ ЗАХОДІВ БЕЗПЕКИ ПРИ ОБІГРІВІ ЖИТЛА

        В умовах пониження температури повітря підрозділи ДСНС області щодня виїжджають на гасіння пожеж, вагома частина яких виникає саме у житловому секторі. Особливо набуває ризику виникнення пожеж в сільській місцевості, де використовується пічне опалення.
        Доба, що минула, знову ж таки не обійшлася без пожеж. Приміром, на х. Дехтярка Попільнянського району пожежа виникла в дерев'яному житловому будинку. Вогонь знищив дах, перекриття, пошкодив стіни та майно. Полум'ям знищено 5 м2 стелі житлового будинку в с. Тетерівка та пошкоджено домашнє майно в одній із кімнат житлового будинку в с. Березівка Житомирського району. Згорів дах оселі в с. Болячів Брусилівського району, а в смт Миропіль Романівського району вогнем знищено 3 м2 дерев’яного оздоблення стін будинку.
        Загалом, протягом минулої доби на території області сталося 8 пожеж. Як правило, їх причиною є самі люди, які нехтують елементарними заходами безпеки. Тому наполегливо закликаємо громадян дотримуватись правил пожежної безпеки при обігріві житла. Не слід розпалювати печі легкозаймистими та горючими рідинами; залишати печі, в яких горить вогонь, без нагляду дорослих та доручати наглядати за ними дітям; сушити на поверхні нагрівання одяг, взуття, інші легкозаймисті речі; категорично забороняється закривати засувку печі, коли там ще є жар - це може призвести до отруєння чадним газом.
        Крім того, слід бути обережними під час використання електрообігрівачів. Пожежі можуть виникати також й через несправність та перевантаження електромережі.
        Пам'ятайте! Виконання елементарних правил пожежної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління