НОВИНИ >> 10.02.2020

У ХОРОШІВСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВАЛИВСЯ ПІД ЛІД ТА ЗАГИНУВ РИБАЛКА

        "Трагедія сталася 7 лютого в с. Кропивенка Хорошівського району. Під час вилову риби провалився під кригу та загинув чоловік, 1981 року народження. Намагаючись вибратися, рибалка проламував лід далі, однак вибратися, на превеликий жаль, людині не вдалося. Наступного дня відділенням обласної комунальної аварійно-рятувальної служби тіло потопельника було піднято з води", - поінформували в райдержадміністрації.
        Зимова рибалка ледь не коштувала життя 47-річному мешканцю с. Словечно Овруцького району, який 9 лютого під час риболовлі провалився під лід на ставку в с. Антоновичі. На щастя, вибратися з льодової пастки чоловікові допомогли інші рибалки. Оскільки постраждалий отримав загальне переохолодження, його було доставлено до міської лікарні. Наразі стан його здоров'я задовільний.
        Через постійну мінливу температуру на водоймах утворюється нестійкий крижаний покров, який є вкрай небезпечним. Саме тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації закликає громадян не виходити на тонку кригу на ставках, річках, озерах, інших водоймах.
        Пам'ятайте! Така необережна та необдумана поведінка загрожує вашому життю!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління