НОВИНИ >> 29.11.2018

ОЛЕВСЬКИЙ РАЙОН: НА ПОЖЕЖІ ЗАГИНУЛИ БАТЬКО З СИНОМ

        Страшна трагедія сталася вчора, 28 листопада, в с. Зольня Олевського району. У власному будинку внаслідок пожежі загинули батько з сином.
        "Пожежа виникла в дерев’яному житловому будинку. Під час її гасіння виявлено бездиханні тіла 65-річного власника оселі та його сина 1986 року народження. Ймовірна причина загоряння - необережність під час куріння. Наразі фахівцями встановлюються остаточні причини надзвичайної події", - поінформували в райдержадміністрації.
        У цей же день палав житловий будинок й в с. Шоломки Овруцького району. І, як наслідок, згоріло 2 м2 та пошкоджено 9 м2 перекриття оселі.
        Крім того, сталося займання в одній із квартир 4-х поверхового житлового будинку в м. Овруч. Вогнем знищено матрац. Аналогічна пожежа виникла й у с. Мала Горбаша Новоград-Волинського району. Згорів матрац та домашні речі. А в с. Іванівка Житомирського району згоріла покрівля господарської споруди.
        Переважна більшість пожеж в осінньо-зимовий період припадає на приватний житловий сектор й спричинена необережністю громадян з вогнем, зокрема при курінні в ліжку, необережному використанню саморобних електрообігрівачів, опалювальних печей, внаслідок перевантаження електромережі тощо.
        Шановні громадяни! Щоб лихо не прийшло до вашої оселі, неухильно дотримуйтесь правил пожежної безпеки, будьте уважними та обережними. Не куріть у ліжку, слідкуйте за станом приладів опалення, не допускайте використання нагрівальних приладів саморобного виготовлення, а при виявленні вогню, не гаючи часу, негайно телефонуйте за номером "101".

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління