НОВИНИ >> 23.11.2018

МИНУЛОЇ ДОБИ ТРИЧІ ГОРІЛИ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

        У м. Новоград-Волинський палав житловий будинок на вул. О.Кобилянської. Під час пожежі травмовано 85-річного власника оселі, якого з отруєння чадним газом госпіталізовано до міськрайонної лікарні. Вогнем знищено покрівлю та пошкоджено перекриття будинку. Ще одна пожежа сталася й на вул. Гетьмана Сагайдачного. На щастя, власник не постраждав, проте вогонь все ж таки наробив шкоди. Згоріло 2 м2 дерев’яної перегородки та пошкоджено 1 м2 перекриття оселі.
        А в с. Ставище Брусилівського району вогонь повністю спопелив житловий будинок, господарську будівлю та легковий автомобіль. Господаря, 1953 року народження, з опіками 1-2 ст. госпіталізовано до районної лікарні.
        До того ж, в с. Царівка Коростишівського району горіла господарська будівля. Вогнем знищено диван та пошкоджено домашнє майно.
        Наразі причини займань встановлюються фахівцями.
        Шановні громадяни! Звертаємось до вас із застереженням: під час опалювального сезону обігріватися безпечно. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки при користуванні різними засобами обігріву та дбайте про власну безпеку!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління