НОВИНИ >> 22.11.2018

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

        22 листопада відбулося планове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови облдержадміністрації О.О. Ясюнецький.
        Особливу увагу члени комісії приділили питанню підготовки населених пунктів та об’єктів області до функціонування під час осінньо-зимового пожежонебезпечного періоду 2018-2019 років. За результатами його розгляду, затверджені відповідні заходи.
        Обговорено також ряд інших важливих питань порядку денного зокрема: про забезпечення працівників хімічно небезпечних об’єктів, населення, яке потрапляє в прогнозовану зону хімічного забруднення, працівників підприємств, що розташовані у зоні можливого хімічного забруднення, засобами індивідуального захисту; про стан впровадження автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки; про вжиті заходи щодо усунення недоліків протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості м. Житомира.
        Окрім цього, у ході роботи комісією затверджено заходи, спрямовані на запобігання загибелі людей на водних об'єктах області. Визначено та затверджено перелік місць знищення вибухонебезпечних предметів в адміністративних районах Житомирщини.