НОВИНИ >> 21.11.2018

УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПІЧНОГО ОПАЛЕННЯ!

        В осінньо-зимовий період пічне опалення продовжує залишатися основним джерелом тепла для багатьох громадян, а разом з цим різко збільшується кількість пожеж, які виникають у приватному житловому секторі. Тому, щоб не сталося лиха, слід протягом опалювального сезону періодично очищати димоходи та печі від сажі. Димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені і побілені. Також не допускати перегрівання печей та появи у цегляній кладці тріщин. Перед топковим отвором необхідно прибити металевий лист, а золу і шлак виносити у спеціально відведені місця та заливати водою.
        Крім того, не допускається: залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям; сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети; установлювати ліжка, дивани впритул до нагрітих поверхонь печей; застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини тощо.
        Шановні громадяни! Будьте обачливими та пам'ятайте, що дотримання цих простих правил дозволить зберегти ваше життя та оселі від вогню!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління