НОВИНИ >> 24.12.2019

ГОТОВНІСТЬ ДО ДІЙ В УМОВАХ ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ – ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

        Тема готовності області до реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду стала основною під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
        Засідання відбулось 24 грудня у приміщенні управління ДСНС України в області, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко.
        Крім членів комісії, участь у засіданні взяли керівники департаментів, управлінь облдержадміністрації, обласних управлінь, окремих відомств, установ області.
        "На сьогоднішній день найважливішим питанням для органів влади є організація стабільної роботи всіх об'єктів житлово-комунального господарства, об'єктів медичної та соціальної сфери, забезпечення належного реагування щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду," - зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко, розпочинаючи засідання комісії.
        В продовження засідання у селекторному режимі було заслухано керівника Олевської об'єднаної територіальної громади щодо дій на випадок ускладнення погодних умов та відпрацьовано увідну із зазначеного питання.
        Більш детально члени комісії зупинилися на питанні готовності Служби автомобільних доріг до роботи в зимовий період, а саме на її спроможності оперативно проводити розчистку та посипку доріг, забезпечити проїзди до населених пунктів, а також готовності техніки до роботи.
        Також присутні обговорили важливе питання, а саме стан збереження та утилізацію непридатних агрохімікатів та пестицидів, розміщених на території області.
        Крім того, на виконання доручення КМУ члени комісії розглянули питання щодо перевірки протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей.
        На завершення засідання учасники зібрання затвердили Перелік потенційно небезпечних об'єктів, хімічно небезпечних об'єктів, адміністративно-територіальних одиниць області; План дій департаментів, управлінь облдержадміністрації, обласних управлінь, установ, організацій, райдержадміністрацій, міськвиконкомів щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2020 році та План роботи обласної комісії з питань ТЕБ та НС на наступний рік.