НОВИНИ >> 18.12.2019

МЕТАЛОШУКАЧІ НАТРАПИЛИ НА АВІАЦІЙНУ БОМБУ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

        17 грудня у Брусилівському районі виявлено 100 мм авіаційну бомбу часів минулої війни.
        "На небезпечний боєприпас натрапили в полі неподалік с. Високе місцеві шукачі металобрухту, які одразу ж повідомили рятувальників про страшну знахідку. Сьогодні вибухонебезпечний предмет буде вилучено піротехніками та знищено у спеціально відведеному місці", - поінформували в райдержадміністрації.
        Крім того, в с. Гута Забілоччя Радомишльського району під час проведення земляних робіт на власному подвір’ї один із фахівців районного підрозділу ДСНС виявив 122 мм артилерійський снаряд.
        У цей же день групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в області знищено 4 артснаряди калібру 76 мм, які були виявлені напередодні в селах Дриглів Чуднівського та Корчак Житомирського районів.
        Зважаючи на щоденні повідомлення про виявлення на території області боєприпасів часів Другої світової війни та з метою попередження нещасних випадків, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації закликає громадян бути вкрай обережними при виявленні предметів, схожих на боєприпаси. У жодному разі не варто їх торкатися, а тим паче намагатися перенести. Про небезпечні знахідки необхідно терміново повідомити місцеві органи влади або Службу порятунку за номером "101".

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління