НОВИНИ >> 06.02.2020

ВОГОНЬ ПРОДОВЖУЄ НИЩИТИ ОСЕЛІ ТА ГОСПОДАРСЬКІ БУДІВЛІ

        Протягом минулої доби на території області виникло 8 пожеж, з яких 6 - у житловому секторі. Зокрема, в с. Білки Романівського району повністю згорів дерев'яний житловий будинок. Вогнем пошкоджено 2м² перекриття та 1м² стелі житлових будинків в селах Барашівка Житомирського та Жубровичі Олевського районів.
        Окрім цього, згоріли господарська споруда в м. Коростень та перекриття й покрівля на площі 6 м² господарчої будівлі в с. Попільня Попільнянського району.
        До того ж, у смт Довбиш Баранівського району виникло загорання 2 тон сіна. Під час пожежі травмовано чоловіка, 1981 року народження, якого з опіками різного ступеню госпіталізовано до центральної районної лікарні.
        Статистика свідчить, що саме під час опалювального періоду значно збільшується кількість пожеж у приватному житловому секторі. З огляду на це, управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації в черговий раз звертається до жителів області із проханням проявляти пильність та обережність при використанні печей, газового та електричного обладнання!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління