НОВИНИ >> 01.11.2018

ДОРОЖНІ СЛУЖБИ ОБЛАСТІ ГОТОВІ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

        31 жовтня на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногено-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови облдержадміністрації О.О. Ясюнецький, розглянуто питання готовності дорожнього господарства області до роботи в осінньо-зимовий період.
        У ході комісії проінформовано присутніх про те, що спільним наказом Служби автодоріг та ДП «Житомирський облавтодор» створено оперативний штаб з питань підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.
        Крім того, з метою запобігання виникненню заторів та надзвичайних ситуацій на проблемних ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення розроблено відповідні картки із зазначенням шляхів можливого об'їзду та визначені місця відстою великогабаритного транспорту.
        Звернуто увагу на те, що триває робота по заготівлі пально-мастильних та протиожеледних матеріалів. Визначено також перелік техніки, яка може бути додатково задіяна під час ускладнення погодних умов у зимовий період. Укладаються угоди з підприємствами, установами та організаціями області, незалежно від їх відомчої підпорядкованості та форм власності, на залучення додаткової спеціалізованої техніки для забезпечення безперешкодного транспортного сполучення та своєчасної ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій протягом осінньо-зимового періоду 2018/19 років.
        За підсумками засідання комісії рекомендовано відповідним службам області налагодити чітку взаємодію з автодорожніми службами сусідніх областей та оперативно приймати рішення про обмеження або закриття руху транспортних засобів та вжити необхідних заходів щодо забезпечення безперебійного і безпечного руху автотранспорту дорогами загального користування в зимовий період.
        Прийнято ряд інших важливих рішень та визначено конкретні терміни виконання.

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління