НОВИНИ >> 05.02.2020

З ПОЧАТКУ РОКУ НА ПОЖЕЖАХ ЗАГИНУЛИ 8 ОСІБ,
ЩЕ 7 - ОТРИМАЛИ ТРАВМИ

        Під час зимового періоду значно збільшується кількість пожеж, особливо у приватному житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й що найголовніше – до травмування та загибелі людей. Тільки упродовж минулої доби вогнеборці області 8 разів виїжджали на гасіння займань. Приміром, в с. Хажин Бердичівського району виникла пожежа в цегляному житловому будинку. До прибуття вогнеборців отримав отруєння чадним газом власник 1959 року народження, якого госпіталізовано до центральної районної лікарні. Вогнем знищено помешкання. Горів ще один дерев'яний житловий будинок у смт Народичі. І, як наслідок, згоріло 3 м2 перекриття оселі. А в селах Мала Зубівщина Коростенського та Дениші Житомирського районів вогонь охопив господарські будівлі.
        До речі, з початку нинішнього року на території Житомирщини сталося вже понад 180 пожеж, в яких загинуло 8 осіб та ще 7- отримали травми.
        Зазвичай причиною виникнення пожеж є порушення громадянами правил пожежної безпеки: куріння у ліжку, недбало кинуті непогашений сірник або недопалок, несправність та перевантаження електромережі, використання для обігріву помешкань саморобних електрообігрівачів, порушення правил експлуатації пічного опалення тощо. Саме тому та з метою попередження виникнення пожеж управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації вкотре закликає жителів області дбати про пожежну безпеку та бути вкрай обережними з вогнем!
        Пам’ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління