НОВИНИ >> 28.11.2019

УПРОДОВЖ МИНУЛОЇ ДОБИ В ПРИВАТНОМУ ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРІ СТАЛОСЯ 10 ПОЖЕЖ

        Протягом минулої доби на території області виникло 13 пожеж, з яких 10 - в приватному житловому секторі.
        Палали покрівлі й перекриття житлових будинків в м. Новоград-Волинський, у селах Мелені Коростенського, Василівка Попільнянського, Волиця Житомирського та Іванківці Бердичівського районів.
        Крім того, сталося 4 пожежі у Баранівці – горіли піднавіси, сіно та солома. Загалом вогонь спопелив два дерев'яних піднавіси та 14 тон кормів.
        До того ж, в с. Малий Дивлин Лугинського району виникло загоряння сухої трави на площі 2 гектари, а в м. Малин горіло сміття.
        Основними причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження електромережі та необережне поводження громадян з вогнем. Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації нагадує основні правила безпеки, яких слід дотримуватися з настанням осінньо-зимового періоду: не використовуйте саморобні електрообігрівачі; не залишайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади; не експлуатуйте печі, що мають тріщини; своєчасно прочищайте димарі від сажі; не складайте на піч дрова та не сушіть над піччю одяг; слідкуйте за тим, щоб топка печі була закритою; не розпалюйте печі легкозаймистими речовинами, а ще не паліть у ліжку, будьте обережні з відкритим вогнем та не кидайте непогашені недопалки й сірники будь-де!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління