НОВИНИ >> 22.11.2019

ЗА МИНУЛУ ДОБУ ЛІКВІДОВАНО 8 ЗАГОРЯНЬ

        На жаль, дуже часто необережність з вогнем, куріння в ліжку, порушення правил пожежної безпеки під час влаштування та експлуатації пічного опалення, незагашений недопалок або сірник приводять до трагічних наслідків - у вогні гинуть та травмуються люди. Так, в с. Сімаківка Ємільчинського району виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку. Під час гасіння пожежі було виявлено тіло господаря оселі, 1984 року народження. Вогнем знищено покрівлю та 35 м² перекриття. А в м. Бердичів горіла однокімнатна квартира трьохповерхового житловому будинку. Під час пожежі врятовано 49-річного власника помешкання. Вогнем знищено 2 м² домашніх речей в кімнаті.
        Палали покрівлі й перекриття господарських будівель в м. Новоград-Волинський та в с. Велика Чернігівка Овруцького району. Загалом, протягом минулої доби на території області сталося 8 пожеж.
        Тож, шановні громадяни! Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації вкотре застерігає: будьте обережні та пильні з вогнем у побуті! Слідкуйте за справністю печей, очищайте димоходи від сажі, не залишайте без нагляду працюючі електричні та газові прилади, не зловживайте алкоголем, уникайте паління в приміщенні!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління