НОВИНИ >> 21.11.2019

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

        Сьогодні, 21 листопада, відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації В. Федоренка.
        Комісія розглянула питання про хід виконання заходів щодо знешкодження вибухонебезпечних предметів на території області у 2019 році.
        Заступник начальника управління з реагування на надзвичайні ситуації управління ДСНС в області О. Держанівський проінформував присутніх про те, що практично щодня від населення надходять заявки про знайдені боєприпаси часів минулої війни, тому робота з їх знешкодження ведеться постійно. Цьогоріч піротехніками управління знищено понад 800 вибухонебезпечних предметів.
        Окрім цього, на комісії йшлося про стан забезпечення працівників хімічно небезпечних об’єктів, населення та працівників підприємств, які потрапляють в зону хімічного забруднення, або розташовані у такій зоні, засобами індивідуального захисту. Наголошувалося на необхідності забезпечення засобами індивідуального захисту працівників таких підприємств. На територіях ОТГ та районів, де розміщені подібні об’єкти, мають постійно проводитись роз’яснювальні роботи щодо заміни хімічних небезпечних речовин на безпечні.
        У ході засідання опрацьовано також питання впровадження автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій й оповіщення населення у разі їх виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки та проаналізовано заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах області.
        Комісією затверджено перелік місць знищення вибухонебезпечних предметів групою піротехнічних робіт Управління ДСНС України в області в адміністративних районах області та заходи, спрямовані на запобігання загибелі людей на водних об'єктах області у 2019-2020 роках.
        По результатах розгляду питань, прийнято ряд інших відповідних рішень.