НОВИНИ >> 10.10.2018

ПРОТЯГОМ МИНУЛОЇ ДОБИ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСТІ ВИНИКЛО 9 ПОБУТОВИХ ПОЖЕЖ

        У зв’язку із пониженням температури повітря, громадяни розпочали опалювати свої помешкання. Відтак ризик пожеж від несправності пічного опалення чи електромереж зростає в рази. Варто також зазначити, що більшість пожеж виникає в приватному житловому секторі у сільській місцевості. Обігріваючи свої оселі, господарі проявляють недбалість, не звертають увагу на власну безпеку.
        Не обійшлося без пожеж й протягом доби, що минула. Приміром, в с. Берестовець Коростенського району вогонь повністю спопелив житловий будинок. Аналогічна пожежа сталася і в с. Зарічани Житомирського району. Також горів чотирьохквартирний житловий будинок й у м. Житомирі. Вогонь знищив 36 м2 покрівлі будинку, пошкодив оздоблення стін. А в м. Коростені через займання, що сталося в житловому будинку, згоріли меблі в кімнаті та домашні речі.
        До того ж, палали господарські будівлі у Бердичеві, в селах Озеряни Олевського, Павелки Андрушівського та Гульськ Новоград-Волинського районів.
        Загалом впродовж минулої доби на території області виникло 9 побутових пожеж.
        Зважаючи на це, кожен повинен стежити за тим, щоб піч була справна, без тріщин в кладці. Слід очистити димарі від сажі. Не сушити й не складати на печах одяг та дрова. Не розпалювати дрова в печі чи грубці безином або іншими горючими сумішами. А ще ні в якому разі не залишати печі, що горять, без нагляду.
        Пам'ятайте лише дотримання простих але вкрай необхідних заходів допоможе зберегти житло та життя!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління