НОВИНИ >> 19.11.2019

МИНУЛОЇ ДОБИ В ПОЖЕЖАХ ЗАГИНУЛИ ДВОЄ ЛЮДЕЙ

        Минулої доби, 18 листопада, в області зафіксовано 7 пожеж. Тіла двох людей знайшли на місці загорянь. Так, в с. Білокоровичі Олевського району внаслідок порушення правил влаштування пічного опалення виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку. Під час її гасіння виявлено тіло власниці оселі – 1938 року народження. Вогнем знищено будинок.
        Ще одна надзвичайна подія сталася в с. Шахворостівка Коростишівського району. Внаслідок загоряння, яке сталося в житловому будинку, загинув 61-річний господар. Вогонь спопелив 25 м² покрівлі та майно в трьох кімнатах. Попередня причина загибелі людини – необережність з вогнем під час куріння.
        Саме в осінньо-зимовий період частішають пожежі, спричинені порушенням правил експлуатації пічного опалення та обігрівальних приладів, а також через перевантаження електромережі та паління у ліжку. Багато людей не застосовує на практиці правила пожежної безпеки і згадує про них тоді, коли вже нічого виправити не можна. Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації в черговий раз закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки, не використовувати для обігріву оселі саморобні електрообігрівачі, слідкувати за станом пічного опалення та не залишати без нагляду розпалені грубки, не палити в ліжку!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління