НОВИНИ >> 18.11.2019

ВОГНЕБОРЦІ ЛІКВІДОВУВАЛИ ПОБУТОВІ ПОЖЕЖІ

        Упродовж минулих вихідних на території області виникло 10 пожеж. Так, в с. Крилівка Андрушівського району виникла пожежа в дерев’яній господарчій будівлі. Вогнем знищено дах та півтори тони сіна. Палала господарча споруда в с. Сущани Олевського району. І, як наслідок, вогонь спопелив дах будівлі. Ще одна пожежа сталася в Овручі – згорів дерев'яний піднавіс та 1 т сіна.
        Тричі рятувальники гасили займання сміття у Житомирі. Виникло загоряння сміття й у Бердичеві на полігоні твердих відходів ТОВ "Полісся-Екосфера". Загалом вигоріло сміття на площі понад 80 м².
        Зазвичай основними причинами займань, які щодня виникають на території Житомирщини, є нехтування громадянами правилами пожежної безпеки. Паління у ліжку, необачно кинутий недопалок, несправність пічного опалення, перевантаження електромережі майже завжди призводять до пожеж. Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації закликає жителів області бути обережними з вогнем у побуті та неухильно дотримуватися елементарних правил безпеки!

       Микола Мінчук,
головний спеціаліст управління